Bitcoin’in yanı sıra 77 kriptopara birimi için işlem yapma imkânı sağlayan BtcTurk PRO, kullanıcılarına Al-Sat ekranını seçme olanağı sunuyor. Yeni başlayanlar ve daha sade kullanıma odaklananlar Basit Al-Sat ekranını, profesyoneller ve derinlikli analizleri görmek isteyenler Gelişmiş Al-Sat ekranını tercih edebiliyor.  

Türkiye’nin ilk ve öncü kriptopara alım satım platformu BtcTurk, yenilikçi teknolojilerle kullanıcı dostu atılımlarını sürdürüyor. BtcTurk, Bitcoin’in yanı sıra toplam 77 kriptopara birimine ilişkin işlem yapma olanağı sağlayan BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulamasında, kullanıcı tercihi doğrultusunda seçilebilecek değiştirilebilir Al-Sat ekranları sunuyor.

Daha sade bir görünümle işlem yapmak isteyenler veya Bitcoin ve kriptopara dünyasına yeni adım atmış kullanıcılar Basit Al- Sat, piyasayı her an takip ederek son dakika bilgi ve içeriklerine ulaşmak, grafikli analizleri izlemek isteyen kullanıcılar ise Gelişmiş Al-Sat ekranını seçebiliyor.

Kullanıcılar, Al-Sat ekranını dilediği gibi değiştirebilirken, işlemini Gelişmiş ya da Basit ekranla yapmaya devam edebiliyor. Basit Al-Sat ekranıyla yalnızca tutar girerek piyasa emri ile kolayca işlem gerçekleştirilebiliyor, Gelişmiş Al-Sat ekranıyla ise piyasa, limit ve stop emir tipleriyle alım satım yapmak, deneyimli kullanıcılar için pratik ve zahmetsiz hale geliyor. BtcTurk PRO, gerçek zamanlı grafikler, grafik analiz araçları ve indikatörler ile profesyoneller için gelişmiş bir alım satım deneyimi sunuyor. Deneyimli yatırımcılar, kriptopara dünyasındaki son durum ve anlık gelişmeler doğrultusunda aksiyon alabiliyor.

Seçenekli ekranlar şu linklerden takip edilebilir:

Basit Al-Sat Ekranı:  https://pro.btcturk.com/basit/al-sat/BTC_TRY

Gelişmiş Al-Sat Ekranı:  https://pro.btcturk.com/pro/al-sat/BTC_TRY