BCTR Yayınlar

Sorularla Blockchain - Turan Sert

Turan Sert tarafından kaleme alınan “Sorularla Blockchain”, Sert’in “Bitcoin gerçekten ne demek, Blockchain ne demek?” sorularını kendisine yöneltmesiyle başlayan ve iki yılı aşkın süre boyunca Medium hesabında düzenli olarak benzeri sorulara cevap vermek üzere yayımladığı makalelerin bir araya toplanmasıyla oluşturulmuş bir kitap.

“Nedir Bu Blockchain Allah Aşkına?” Sorusu ile başlayan kitap, okuyucuyu adım adım blokzinciri dünyasına çekerek, aklını kurcalayan veya kurcalaması muhtemel her bir soruyu detayları ile cevaplar veriyor. Her bir cevap kendi içinde örnekler ile destekleniyor. Kendi dünyanız ile blokzinciri dünyasının birleştiği noktada okuyucuya yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Yayınlarımız Hakkında

Blockchain Türkiye Platformu’nun ana faaliyetlerinden birisi düzenli olarak çeşitli yayımları platform üyeleri ve takipçileri ile buluşturmaktır. Bu çerçevede raporlar ve araştırmalar, kitaplar, çalışma gruplarının gerçekleştirdiği çalışmalara ait değerlendirme ve çıktılar sürekli olarak Blockchain Türkiye Platformu web sitesinde yayımlanacaktır. Yayımlayacağımız içerikler, Blockchain Türkiye Platformu web sitesi üzerinden paylaşılacak ve BCTR e-posta bülteni abonelerine duyurulacaktır.