Sağlık Çalışma Grubu

Blockchain Türkiye Platformu; Sağlık çalışma grubunun amacı, tüm dünyada gelişmekte olan blockchain teknolojisindeki fırsatları tespit etmek, bu fırsatların endüstri üzerindeki etkilerini analiz etmek ve yenilikçi stratejiler belirlemektir.

Sağlık çalışma grubu, kendi konu başlığı altında amaçlarına yönelik olarak sektör oyuncularının katılımı ile özgün bir konsorsiyum oluşturmak, Blockchain teknolojisi ile alakalı çalışmalar yapmak, bu çalışmalar ile alakalı düzenli raporlar yayınlamak, bu çalışmalardan kanun yapıcılar, kamu kurum ve kuruluşlarını haberdar etmek, ilgili çalışma alanında mevzuat geliştirilmesi ve kamu kurumlarına görüş verilmesi amacı gütmek, politika yayınlanan raporlara ait platform toplantıları ve özel etkinlikler düzenlemek için faaliyet gösterecektir.

İçinden geçtiğimiz olağanüstü durum sebebiyle BCTR Sağlık Çalışma Grubu, diğer gruplarımızdan farklı olarak, şu anda BCTR üyesi olmasa dahi katkı vermek isteyen tüm taraflara açık olacaktır. Bu çerçevede hazırlanan çevrimiçi form aracılığı ile Sağlık Çalışma Grubu’na katkı sağlamak isteyen kurum ve temsilcilerin başvuruları alınacak ve ilerleyen günlerde çevrimiçi bir platformda seçilen taraflar ve gözlemciler ilk toplantımıza davet edilecektir.

Sağlık Çalışma Grubu’na katkı sağlamak isteyen tüm kurumlar ve organizasyonlar aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirler.

  Sağlık sektöründe faaliyet gösteriyor musunuz?
  EvetHayır

  Sağlık sektörüne hizmet veya çözüm sunyor musunuz?
  EvetHayır

  Onay (gerekli)
  Bilgilerimin, Site Erişim ve Kullanım Şartları çerçevesinde, işlenmesine izin veriyorum.