Acronis, iş ortaklarına yönelik verimliliği ve karlılığı artıran yeni Acronis CyberApp Standard çözümünü duyurdu. Yerleşik yedekleme, veri kurtarma ve siber güvenlik noktasında kapsamlı çözümler sunan Acronis CyberApp Standard, ürün ve hizmetleri Acronis platformuna sorunsuz şekilde entegre ediyor.

Tedarikçilerin yerel olarak birleştirilmiş iş yüklerini, uyarılarını, widget’larını ve raporlarını Acronis platformuna derinlemesine entegre edebilen CyberApp Standard kullanıma sunuldu. Acronis tarafından tasarlanan ve entegre uygulamalar için bütünleşik bir kullanıcı deneyimi sağlayan CyberApp, verimliliği artırarak hataları minimum seviyeye indiriyor. Karmaşıklığı önemli ölçüde azaltan bu standart, diğer platformlardan farklı olarak satıcılara temassız bir dijital süreç ve eksiksiz uygulama yönetimi sunuyor. Siber koruma alanında küresel bir lider olan Acronis, tasarladığı CyberApp standardıyla tedarikçilerine çeşitli lokal düzenlemelerle uyumlu çözümler sağlıyor.

Servis sağlayıcıların çevik ve rekabetçi kalabilmek için kesintisiz bir entegrasyona ihtiyaç duyduğunu belirten Acronis Başkanı Gaidar Magdanurov, “CyberApp gibi entegrasyonlar, birden fazla aracı yönetirken zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmeye ve insan hatası riskini azaltmaya olanak tanıyor. CyberApp Standard’ı tüm tedarikçilerin kullanımına sunuluyor ve 20.000’den fazla hizmet sağlayıcı ve milyonlarca kurumsal müşteriye Acronis İş Ortağı ekosisteminin kapılarını açıyor. CyberApp, Acronis platformundaki siber koruma ve hizmet sağlayıcı araçlarını güçlendirirken, tedarikçilere yeni müşteriler edinme ve karlarını artırma fırsatı yaratıyor.” yorumlarında bulundu.

CyberApp Standard Yenilikçi Fırsatlar Sunuyor

Acronis ekosisteminin bir parçası olmak isteyen tedarikçiler CyberApp sayesinde çok yönlü Tedarikçi Portalı’na erişim kazanıyor. CyberApp’la uygulamalar oluşturma ve ayrıntılarını paylaşma imkanı bulan kullanıcılar, pazarlama materyallerini yükleyerek doğrudan Acronis Uygulama Kataloğu’nda yayınlama yetkisine ve birçok fırsata sahip oluyor.

Kapsamlı bir teknoloji ekosisteminin küçük, orta ve büyük MSP’lerin farklı ihtiyaçlarını karşılamada kritik bir başarı faktörü olduğunu vurgulayan IDC Araştırma Başkan Yardımcısı Phil Goodwin, “CyberApp Standard gibi yenilikçi entegrasyon teknolojileri, çeşitli yazılım entegrasyonu gereksinimleri olan hizmet sağlayıcıları için daha iyi bir deneyim sunmaya yardımcı olabilir. Entegrasyonlar, son müşteriler için uç nokta güvenliğini, ağ yönetimini ve SaaS yönetimini kapsayabilir ve hizmet sağlayıcılar için operasyonel verimliliği kolaylaştırabilir.” ifadelerini kullandı.

Acronis platformunun tüm adımların tutarlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak iş akışlarını otomatikleştirdiğine değinen HOCS Operasyon Direktörü Josh Aaronson, “Sonuç olarak CyberApp’la konsoldan konsola atlamaya gerek kalmadan katlanarak artan bir zaman tasarrufu elde ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

CyberApp Standard’da her türlü teknolojiyle kusursuz bir entegrasyon oluşturarak ürünleri daha iyi bir paket olarak konumlandırdıklarını söyleyen Pax8 Satıcı Deneyimi Kurumsal Başkan Yardımcısı Nikki Meyer, “Acronis ile olan ortaklığımız muazzam. Birlikte, yönetilen hizmet sağlayıcılara, sektör lideri çözümleri birleştirerek ve otomatikleştirerek işlerini ölçeklendirmeleri için yetki veriyoruz. Ortaklığımız, tek bir kullanıcı arayüzünde yüzlerce entegre çözüm sunarak MSP’lerin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına ve ötesine geçmelerine yardımcı oluyor.” şeklinde konuştu.

CyberApp, İş Ortaklarının Başarı Kilidini Açıyor

Acronis CyberApp Standard ile teknoloji tedarikçileri, 100’den fazla distribütöre ve 50.000’den fazla kanal ortağına erişim olanağıyla satış ve pazarlama fırsatlarını ortaya çıkarıyor. Acronis ekosistemi portföyü, LastPass, Rewst, SendMarc, Canauri, Infima Security ve Autobahn Security dahil olmak üzere 200’den fazla üçüncü taraf ürün ve hizmeti içeriyor.

CyberFit Teknoloji Ortağı Programıyla tedarikçiler, ortak satış ve pazarlama fırsatları üzerinde birlikte çalışarak Acronis ile ortaklık kurmanın avantajlarından yararlanıyor. Program, iş ortaklarının pazara giriş stratejileri, ortak markalı kampanyalar ve ürün varlıkları, pazarlama, satış rehberliği ve MDF fonlarına erişim konularında iş birliği yapılmasına ve başarılarının hızlanmasına olanak tanıyor.