Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı, 04-07 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek…

2024 yazı, Türkiye açısından eşine daha önce rastlanmamış bir etkinliğe sahne olacak, Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı, Yeşilköy/İstanbul Fuar Merkezi’nde  04-07 Temmuz 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.

Sektör adına benzersiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan “Blockchain Expo World”; Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0, Web 2, Mining, DAO, DeFi, GameFi alanlarındaki tüm paydaşları bir araya getirerek, alanında dünyaca ünlü isimleri de konuşmacı olarak ağırlayacak.

“Blockchain Expo World” eş zamanlı olarak Metaverse evreninde de yer alarak dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” anlayışı ile fuara dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için fuar eş zamanlı olarak bir Metaverse evreninde de ziyarete açılacak. Bu yönüyle “Blockchain Expo World”, dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. Dünyanın her yerinden isteyen ziyaretçiler fuarı Metaverse evreninde sanal olarak ziyaret edebilecek.

Blockchain Expo World ‘’ sadece büyük firmaları değil, Start-Up’larıda düşünerek her bütçeye uygun hazır paketler hazırlayarak her firmanın katılmasına olanak sağladı. Bu şekilde Start-Up projelerini rahatlıkla tanıtabilecekler.

Özel tasarlanmış NFT sergi alanı ile 1800 adet NFT eseri sergilenecek. Fuarın heyecan verici bir diğer etkinliği de Trading, Hackathon ve Ideathon yarışmaları olacak.

2 ayrı salonda toplam 12 bin 107 m² alanda yapılacak fuara ilginin yoğun olması bekleniyor.