Blue paper chain men with white background

Sadakat ve teşvik programları geliştirmek için geliştirilen blockchain tabanlı Loyyal platformunun 2.0 sürümü yayınlandı.

Hyperledger Fabric altyapısı ile geliştirilen ve Loyyal Product Suite 2.0 olarak isimlendirilen platform işletmelerin sadakat ve teşvik programları geliştirmesini ve bunları performanslı bir şekilde kullanmasını aynı zamanda blockchain altyapısı sayesinde doğrudan ilişkisi olmayan kurumların da sadakat programlarında iş birliği kurmasını mümkün kılıyor.

Crypto News Media sitesinin haberine göre her bir işlem noktası için saniyede yaklaşık 800 işleme izin veren platform bu performansı ile en büyük işletmelerin dahi ihtiyaçlarını karşılayabilme iddiasına sahip. Loyyal bu yeni sürüm ile gerçekleşen kayıt işlemleriyle ilişkili meta verileri daha modern, yüksek performanslı bir mimaride depolayarak veritabanı performansını 12 kattan daha fazla artırıyor. Arttırılmış Veri Gizliliği Sürüm 2.0’ın bir diğer önemli özelliği.

Loyyal, çok kanallı yapısıyla birlikte özel işlem meta verilerinin seçilen iş ortaklarıyla paylaşılması konusunda daha fazla kontrol sağladığını iddia ediyor. Bu yapı çok fazla iş ortağı bulunan büyük sadakat programlarına doğrudan fayda sunuyor ve çeşitli koşullar altında program ortakları arasında karşılıklı işlem verilerinin paylaşılmasını sağlıyor.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi web sitesinde bulunabilir.