Bu yıl 10. kuruluş yılını kutlayan BtcTurk, yoluna yeni nesil self servis bir finansal hizmetler kuruluşu olarak devam ediyor. BtcTurk, bu dönemde BtcTurk Kripto uygulamasıyla kripto para alım satım platformu olarak hizmetini sürdürürken, BtcTurk Hisse uygulamasıyla da geleneksel sermaye piyasalarına yönelik yenilikçi hizmetler sunuyor, hisse alım satımına aracılık ediyor.

BtcTurk, Temmuz ayı itibarıyla başlattığı bu yeni hizmetlerin ayrıntılarını iki ayrı reklam filmiyle ilk kez tanıtıyor. BtcTurk Kripto filminde pratikliği vurgulayan ‘Basit Al Sat’ özelliği öne çıkarılırken, 7/24 canlı destek ve 7 anlaşmalı bankadan hızlıca para transferi yapılabildiğinin altı çiziliyor. BtcTurk Kripto, Eliptik Yazılım A.Ş. uygulaması olarak faaliyet gösteriyor.

BtcTurk Hisse filminde, uygulamanın en büyük özeliklerinden biri, yatırımcı hisse satışı yaptığında parasının hesaba geçmesini iki gün beklemeden anında alması. Ayrıca 7/24 para transferi ve 7/24 canlı destek hizmeti öne çıkarılıyor. BtcTurk Hisse, Eliptik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. uygulaması olarak faaliyet gösteriyor. 

Türk finans dünyasında yeni açılımlar 

Arda Erdik’in yönetmenliğinde yapılan çekimler İstanbul’da bir gün içinde tamamlandı. BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, “Kısa süre önce ‘Hep Dahası Var’ sloganıyla 10. yılımızı kutlamış ve artık sadece bir Bitcoin ve kripto para alım satım platformu değil yeni nesil self servis finansal hizmet grubu olarak yolumuza devam ettiğimizi duyurmuştuk. Şimdi de genişleyen kripto ve yeni sağlamaya başladığımız hisse hizmetlerimizin öne çıkan özelliklerini daha ayrıntılı olarak kamuoyuyla paylaşıyoruz. Tüm yeniliklerimizle olduğu gibi bu yeniliklerimizle de Türk finans dünyasında yeni açılımlara vesile olacağımızı inanıyoruz” dedi.