Blockchain Türkiye Platformu özel bir konuşmacıyı misafir edecek. 29 Mayıs Çarşamba günü, B-SCALED’in kurucusu ve CEO’su aynı zamanda IE Business School’da profesör Alexandre Bussutil Blockchain ile alakalı bir sunum yapacak.

Alexandre Bussutil, teknoloji girişimlerinin büyümesine yardımcı olan bir danışmanlık şirketi B-SCALED’in kurucusu ve CEO’su. Ayrıca, Blockchain teknolojileri üzerine ders verdiği IE Business School’da profesör. Profesör Bussutil aynı zamanda Avrupa Merkezi Olmayan Ekonomi Konseyi (European Decentralised Economy Council) kurucu üyelerinden ve Blockchain España tarafından yayınlanan “Comunidad Blockchain” kitabının eş yazarlarından. Profesör bu faaliyetlerden önce enerji şirketlerinde teknoloji ve proje yönetimi görevlerinde bulundu.

Alexandre Bussutil, 29 Mayıs Çarşamba günü BCTR’nin organizasyonu ve Bankalararası Kart Merkezi’nin ev sahipliğinde özel bir sunum gerçekleştirecek. Konuşmasında girişimler için mevcut fon yaratma biçimlerini anlatarak bir beklentinin ötesinde, blockchain teknolojilerinin sadece yeni sermaye kaynaklarına erişmek için değil, girişimciler için yeni bir inovasyon dalgasını körüklemek için nasıl kullanılabileceğini anlatacak.

Tarih: 29 Mayıs 2019 Çarşamba
Konu: Blockchain applications: The new Eldorado of Startups
Saat: 17:00 – 18:00
Yer: BKM Akmerkez E3 Blok Kat: 2 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
LCV: ayse@bctr.org  / Katılım 70 kişi ile sınırlıdır.