Bybit, dünyanın en hızla büyüyen kripto vadeli işlemler platformu Paradigm ile güçlerini birleştirerek USDT marjinli enstrümanlarda alış-satış farkı (spread) işlemlerini kullanıma sundu. Uzun zamandır sürdürülen bu stratejik iş ortaklığının her geçen gün daha da üst düzeye çıkması, yatırımcıların otuzu aşkın kripto para birimine tek tıkla ulaşabilmelerini sağlıyor.

Paradigm, Bybit’in Birleştirilmiş Alım-Satım Hesabı’nı destekleyen ilk platform. Söz konusu destek sayesinde yatırımcıların USDT marjinli spot ve vadeli sözleşmeler arasındaki alış-satış farkıyla işlem yapmaları sağlanıyor. Üstelik bu işlemler emir defterini etkilemediği gibi işlem büyüklüğü ne olursa olsun, tek işlemden kaynaklanan risklere neden olmuyor. Bu iş birliği yatırımcılara, Bybit’te piyasayı etkilemeyen alım-satım işlemlerini verimli bir biçimde gerçekleştirebilmenin yanında, vadeli fonlama oranı stratejilerini uygulamaya koymaları için likit bir piyasa ortamı sunuyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou  “Paradigm ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin, USDT marjinli enstrümanlarda alış-satış farkı (spread) işlemleri gerçekleştirebilmeleri için yatırımcılarımıza çok daha modern bir deneyim sunabilmeyi mümkün kıldığını belirtmekten heyecan duyuyorum”  sözlerine başlayan  Zhou, “Bu lansman, birinci sınıf iş ortaklarıyla birlikte sağlanan üstün alım-satım deneyimleri aracılığıyla, Bybit olarak müşterilerimize üst düzey fırsatlar sunma sözümüzün bir kez daha altını çizmiş oluyor.” diyerek düşüncelerini noktaladı.

Paradigm iş ortaklarından Paul Veradittakit ise “USDT marjinli enstrümanlarda alış-satış farkı işlemlerini kullanıma sunma konusunda Bybit ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu lansman, yatırımcıların piyasalara son derece kolay ve düşük maliyetli erişim sağlayabilmeleri için oldukça verimli bir yöntem sunuyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan yatırımcılara yeni ürünler ve hizmetler sunmak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmaları kesintisiz sürdürmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek düşüncelerini paylaştı.

Bu lansmanı kutlamak için, Paradigm aracılığıyla gerçekleştirilen ve Bybit’te uzlaştırılan tüm alış-satış farkı (spread) işlemlerinin ikinci adımından işlem ücreti alınmayacak.