Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, yeni listelenen kriptopara birimleriyle bünyesindeki çeşitliliği artırıyor. BtcTurk PRO son olarak EthereumPoW (ETHW) kriptopara birimini listeledi ve 67 kriptopara birimiyle 158 işlem çiftine ulaştı. 

Türkiye’nin ilk ve öncü kripto alım satım platformu BtcTurk, kullanıcılarına daha fazla alternatif sunmak adına farklı kriptopara birimlerini platformuna eklemeyi sürdürüyor. Son olarak, Ethereum Merge sürecine karşılık sunulan ve madenciler tarafından oluşturulan EthereumPoW’u (ETHW) BtcTurk PRO’da listeledi.

Yeni eklenen kriptopara ile BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. EthereumPoW (ETHW) için minimum yatırma ve çekme limiti 0.05 ETHW olarak uygulanıyor.

EthereumPoW (ETHW) hakkında:

EthereumPoW, Ethereum Merge sürecine karşılık sunulan bir proje olarak hayata geçmiştir. Ethereum blokzincirinde potansiyel bir sert çatallanma fikri olarak ortaya atılmıştır. EthereumPoW, The Merge ile Proof of Stake (Hisse Kanıtı) protokolüne geçecek olan Ethereum ağında, yeni protokole geçiş ile madenciler tarafından oluşturulmuş bir projedir ve ağın yerel kriptopara birimi ETHW’dir.

EthereumPoW (ETHW) nedir, nasıl çalışır, nasıl alınır ve ETHW/TRY ve ETHW/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarına bu bağlantıdan ulaşılabilir: https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/ethereumpow-ethw-nedir-nasil-calisir/