Huobi, kullanıcıları için daha verimli bir şekilde itibari para ile kripto para arasında bir köprü olmak ve sanal varlıklar endüstrisinin gelişimini desteklemek amacıyla Huobi Visa Card’ı dünya çapında çıkarmayı planladığını duyurdu.

Huobi Visa Card, ilk aşamada birçok Avrupa ülkesinde ve ardından da kısa bir süre sonra diğer bölgelerde satışa sunulacak. Huobi Visa Card’ın lansmanı, Huobi’nin dünya çapında sanal varlıkların benimsenmesini teşvik etme yönündeki kararlılığının bir göstergesi.

Huobi Global Danışma Kurulu üyesi Justin Sun, “Huobi Visa Card’ın lansmanı, Huobi’nin sanal varlıkları herkes için erişilebilir hale getirme çabasında önemli bir dönüm noktası olacak. Huobi ve Visa, kendi sektörlerinde önde gelen liderler ve Huobi markalı kartla, küresel finansal kapsayıcılığa katkıda bulunmayı umuyoruz” dedi.

Visa’nın Kripto Başkanı Cuy Sheffield ise şunları söyledi: “Visa, kripto ekosistemi ile küresel ticaret ve finans şirketleri arasında bir köprü görevi görmek istiyor. Tüketicilerin Visa’nın kabul edildiği her yerde kripto varlıklarını kolay ve sorunsuz bir şekilde harcamasını sağlamak için Huobi gibi yenilikçi platformlarla çalışmaktan memnunuz.”

Huobi Visa Card, Huobi kullanıcılarının hesaplarına bağlı olacak. Huobi kullanıcıları, bu sayede Huobi hesaplarındaki kripto paralarını dünya çapında Visa kabul eden 80 milyon işyerinde mal ve hizmet alımı için kullanabilecek.

Huobi Visa Card, sahiplerine işlem ücreti indirimi kuponları, CandyDrop kesin kazanç kuponları, YGO artış kuponları ve Huobi Earn ürünlerine yatırım yapma ayrıcalığı ve daha fazlası gibi birçok avantaj sunacak.

Huobi Visa Card, kullanıcıların işlem hacmine göre beş seviyede sunulacak: Scout (İzci), Navigator (Gezgin), Adventurer (Maceracı), Explorer (Kaşif) ve Special (Özel).