Kurulduğu günden bu yana pek çok sektörden üyelerin dahil olduğu Hyperledger, 14 yeni kurumla üye sayısını 270’in üzerine çıkardı.

Sektörler arası Blockchain teknoloji kullanımını artırmak için kurulan Hyperledger ağı, 14 yeni üye daha aldığını açıkladı. Aralarında FedEx ve Honeywell International gibi iki global şirketin de bulunduğu 14 kurumla toplam üye sayısı 270’in üzerine çıktı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hyperledger İcra Direktörü Brian Behlendorf, topluluk üyelerinin global teknoloji devlerinden çeşitli sektörlerin lider kurumlarına kadar geniş bir yelpazede olduğuna dikkat çekerken yeni girişimler, hizmet sağlayıcılar ve akademik kurumların da dahil olduğunu belirtti. Finans, sağlık, lojistik ve kamu olmak üzere geniş bir üye profili çeşitliliğine sahip olduklarını kaydeden Behlendorf, bu hızlı büyümenin Blockchain’in kurumsal alandaki değerine olan güveni işaret ettiğini sözlerine ekledi.

Üyeler arasına katılan yeni kurumlardan bazıları ise şu şekilde sıralanıyor: BetaBlocks, Blockchain Educators, Cardtack, Constellation Labs, Elemential Labs, FedEx, Honeywell International, KoreConX, Northstar Venture Technologies, Peer Ledger, Syncsort ve Wanchain.

Tüm üyelerin listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.