IoT EurAsia ve Blockchain zirvesi global sektör trendlerini İstanbul’da tartışacak. Zirve katılımcılarına son teknolojileri işin uzmanından öğrenme fırsatı sunarken barındırdığı networking fırsatlarıyla da sektörü buluşturan bir platform sunacak.

Teknoloji Trendleri

Zirvede bu yıl; IoT Ekosistemi, Blockchain Devrimi, Dijital Dönüşüm, Akıllı İşletmeler, Akıllı Gelecek 5G, Telekomünikasyon, Bulut, Veri Yönetimi, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka gibi trend teknolojiler ele alınacak. Güncel konular 3 ana oturumda sunumlar ve panel tartışmaları ile aktarılacak. Merakla beklenen yuvarlak masa toplantıları sektör lideri firmalar ile bire bir görüşme imkanı sunarken; katılımcılar, sergi alanları ile son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklar.

Sektör liderleri; Acıbadem, Ağaoglu, Arçelik, BASF, BMC, Borusan, Coca Cola, Denizbank, Digitürk, Enerjisa, EY, İş Bankası, Havelsan, Hattat, Hepsiburada, Hitachi, Honda, ING, Karsan, Kibar Holding, LCWaikiki, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Otokoç, Opet, Panasonic, Pegasus, Siemens, Şişecam, Socar, TEB, THY, Turkcell, Tofaş, Tüpraş, Toyota, Vestel, Vodafone, Volvo ve Zorlu Enerji gibi birçok firmaya ev sahipliği yapacak zirve kaçırılmayacak iş ortaklıkları ve yatırım fırsatları sunacak.

Sponsorlar arasında; ABB, Hitachi, Vodofone, TrioMobil, Ankaref, Wipelot, Zebra, DTB Digital, Sistemkoin, SadeLabs, Asus, Sistematik, Canias gibi firmalar bulunuyor.

11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşecek olan IoT EurAsia Zirvesi; Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından organize edilen, nesnelerin interneti ve blockchain konusunda sektör liderlerini ve medyayı bir araya getirecek uluslararası bir konferans.

BCTR Takipçileri için yüzde 25 indirimli kayıt imkanı da sunuyoruz. Aşağıdaki link üzerinden kayıt olurken BCCT25 kodunu girmeniz yeterli olacak.

%25 indirim kodu: BCCT25
Kayıt linki: iot-eurasia.com/register/iot-pass/