İstanbul Blockchain Women, Şubat ayında özel bir meet-up ile yine ekosistemi bir araya getiriyor.
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Blockchain Use-Case serisinden farklı bir konseptte oluşturulan toplantının ana teması bu defa “2020 ve ötesi için Blokzincir ekosistemindeki beklentiler” olacak.
Buluşmanın açılışında İsviçre Zug Valley Association – Dış İlişkiler’den sorumlu YKÜ Engin Çağlar, “Blokzincir Tesadüfleri Sever” başlığı ile sunumunu yapacak.
“Blokzincir durdurulamaz, çünkü tesadüf değildir. Ama tesadüfleri sever. Örneğin teknoloji, finans ve sosyal konulardaki birçok değişim blokzincirin önünü açmaktadır. Bu sunumda “blokzincirin neden bir tesadüf olmadığı” ve bu yüzden neden teknoloji, finans ve sosyal değişimlerin blokzincirin önünü açtığı dünyadan örneklerle özetlenmeye çalışılacaktır.”
Engin bey sunumunda bu çerçeve ile kısıtlı kalmayıp Davos – WEF sonrası izlenimlerini ve güncel regülatif aksiyonları da bizlerle paylaşacak.
Sunumun ardından 2020 ve ötesinde şekillenecek blokzincir ekosistemine etki etmesi beklenen uygulama, regülasyon ve önemli gelişmeleri tartışacağımız bir panelimiz olacak.
Panelde, Engin Çağlar ile birlikte melek yatırımcı Sayın Hande Enes ve SRP Legal kurucusu Avukat Dr. Sayın Çiğdem Ayözger Öngün konuklarımız olacak.
Keyifli ve interaktif sohbetimizden sonra Soru&Cevap kısmı ile birlikte toplantımız sona erecek.
Program akışı :
18:30 Networking
19:00 Açılış (ING Inovasyon ve Istanbul Blockchain Women)
19:15 Engin Çağlar – “Blockchain Tesadüfleri Sever”
20:00 Panel + Soru cevap
21:00 Kapanış