Paribu, kültür sanat alanında verdiği desteklerine bir yenisini daha ekleyerek alternatif sanatçıların sahnesi, dünya mutfağından lezzetleri, disiplinler arası etkinlikleriyle Jolly Joker’in yeni  konsepti JJ Pub Kanyon’un sponsoru oldu. 

2008 yılından bu yana güncel müzik ve eğlenceyi erişilebilir kılan Jolly Joker’in yeni konsepti JJ Pub’ın Kanyon’daki mekanı, özellikle genç sanatçıları destekleyen alternatif bir sahneye sahip. Paribu’nun, alternatif sanatın daha çok insanla buluşmasına katkı sağlamak amacıyla sponsorluğunu üstlendiği mekanda tüm performanslar lezzetli yemekler ve içecekler eşliğinde izlenebiliyor.

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu; “Jolly Joker, geçen 13 yıl içinde kültür alanlarını genişleterek  10 şehirde 19  farklı mekanla büyük bir aileye dönüştü. Her yıl yaklaşık 1,5 milyona yakın müzikseveri ağırlıyoruz.   Jolly Joker’in misyonlarından biri de farklı müzik tarzlarını tek çatıda toplamak ve müziği, eğlenceyi herkes için erişilebilir kılmak. Marka kültürünü genişletirken deneyimi de önceliklendirerek içinde yeme-içmenin olduğu alternatif mekan konseptimiz JJ Pub’ları kurguladık. Pub’’larımızdan biri de şehrin en önemli yaşam merkezlerinden Kanyon’da konumlanıyor. İstanbul’da sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub Kanyon, canlı performanslar, disiplinler arası etkinlikleriyle her güne farklı bir deneyim sunuyor. Bu yolculuğumuzda özellikle kültür sanata yatırımları ile öne çıkan değerli markalardan Paribu’ya teşekkürlerimizi sunarak iş birliği içinde olmak mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin en yaygın canlı müzik mekanı JJ Pub Kanyon’da New York’lu şarkıcı-söz yazarı Maya Azucena, alternatif müziğin öne çıkan isimlerinden Özge Fışkın, Fikri Karayel gibi müzisyenlerin yanı sıra, Türkiye’de komedi kültürünü desteklemek amacıyla kurulan “Tuz Biber Stand Up” gibi oluşumlar da sahne alıyor.

Haftanın neredeyse her günü bir etkinliği yer aldığı JJ Pub Kanyon’un etkinlik takvimine web sitesinden ulaşabilirsiniz.