T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi ve EFF Organizasyon Limited Şirketi, Bilişim Vadisi’nde kamu ve özel sektörden 450’den fazla üst düzey yöneticinin katılımı ile Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı gerçekleştirecek.

Marmara bölgesinin en etkili ve kapsamlı Bilgi ve İletişim Teknolojileri etkinliği olmaya aday gösterilen konferans 9 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Blockchain Türkiye Platformu’nun medya sponsorları arasında yer aldığı etkinlikte, Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konuların tartışılacak. Etkinlikte Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarından, belediyelerden, üniversitelerden, idare başkanlıklarından, sanayi odaları ve ticaret odalarından, teknoloji sağlayıcı firmalardan, son kullanıcı firmalardan, operatörlerden, bankalardan ve daha birçok ilgili sektörden katılımcılar yer alacak.

STM, Vestel, Logo Yazılım, Bilişim A.Ş, BtcTürk, Uptime, Canovate, Ortem, İnforte ,Türkiye Bilişim Derneği, Gebze Teknik Üniversitesi, BThaber gibi sponsorların yanında; T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ISO, Tubitak, STM, Vestel gibi kurumlardan üst düzey yöneticiler konuşmacı olarak bulunacaktır.

Etkinlikte yer almak isteyenler aşağıdaki bilgiler üzerinden iletişim kurabilirler
Telefon: +90 (212) 659 5464 / +90 (533) 132 36 90