Logo Yazılım, Yılın ERP yazılımı”, “Yılın e – fatura, e – defter, e- arşiv Hizmeti”, “Yılın İnsan Kaynakları Yazılımı” kategorilerinde, “Kocaeli Şirketleri” kategorisinde ve Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri’nde “Yılın Ar-Ge Yatırımı” kategorisinde birincilik ödüllerini aldı.

Logo Yazılım, her yıl düzenlenen “Bilişim 500 Plus – Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda, başarısını tekrarlayarak Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde, “Yılın ERP Yazılımı kategori birincisi”, “Yılın e – fatura, e – defter, e- arşiv Hizmeti kategori birincisi”, “Yılın İnsan Kaynakları Yazılımı kategori birincisi”, “Kocaeli Şirketleri kategori birincisi” ödüllerinin sahibi oldu. Logo Yazılım ayrıca Bilişim500 Plus Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri’ndeYılın AR-GE Yatırımı kategorisinde de birincilik ödülü aldı.

Bilişim 500 Araştırması’na başvuran şirketler arasında 5 kategoride lider olmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını belirten Logo Grup CEO’su Buğra Koyuncu Logo Yazılım’ın bu ödülleri almasında 38 yıllık güçlü geçmişi ve birikimi ile 1.300’den fazla çalışan ve 800’den fazla iş ortağının önemli rol oynadığını belirtti.  Koyuncu, “Logo Yazılım olarak kurumsal uygulama yazılımları alanında yüksek katma değerli ve birbirini tamamlayan ürünler geliştirerek pazara sunmaya devam ediyoruz. KOBİ’lerden büyük kurumsal işletmelere kadar tüm müşterilerimize dijital dönüşüm yolculuklarında güvenilir bir çözüm ortağı olarak eşlik ediyor, Türkiye çapındaki geniş ekosistemimizle ihtiyaç duydukları tüm desteği vererek birlikte yürüyoruz.  Müşteri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve sürdürülebilir ürün ve hizmetler sunabilmek için en önemli kaynağın Ar-Ge ve inovasyon gücü olduğuna inanıyoruz ve Logo’da Ar-Ge’yi şirket kültürümüzün önemli bir parçası olarak görüyoruz. Bu yıl Ar-Ge ile birlikte 4 kategoride lider olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra da Ar-Ge yatırımlarımızla ve yenilikçi çözümlerle müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Kamu, özel sektör ve yatırımcılar nezdinde referans bir araştırma: Bilişim 500 Plus

Türkiye bilişim sektöründe ciroları bakımından en büyük 500 şirketin, genel ve faaliyet gösterdiği alt kategoriler itibarıyla sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen detaylı bir çalışmayı içeren Bilişim 500 Plus Araştırması, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında ve yabancı yatırımcılar nezdinde bir referans olarak kabul ediliyor.