Paribu Hub ve Patika.dev iş birliği ile gerçekleştirilen “Paribu Hub Akıllı Sözleşme ve Solidity Bootcamp” eylülde başlıyor. 5 Eylül’e kadar başvuruları devam eden program, web3 teknolojileri, Solidity programlama dili ve blokzincir üzerinde akıllı sözleşme geliştirmeye yönelik çalışmaları içeriyor. 

Blokzincir bilinirliğini artırmayı hedefleyen Paribu Hub, Türkiye’nin en büyük yazılımcı topluluğuna sahip girişimlerinden Patika.dev ile akıllı sözleşme ve solidity üzerine bir eğitim programı başlatıyor. Yılın başında akıllı sözleşme ve solidity üzerine düzenlenen pratik eğitimin ikinci fazı olan Paribu Hub Akıllı Sözleşme ve Solidity Bootcamp kapsamında; bu alanı geliştirmeye yönelik çeşitlendirilmiş yaklaşıma sahip çevrimiçi etkinlikler, IRL etkinlikler ve workshop’lar yer alıyor.

Program sonunda katılımcılar, alanında deneyimli profesyonellerle bağlantı kurmanın yanı sıra, bir topluluğa dahil olma fırsatını da yakalayacak. Eğitimler, 16 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında online gerçekleşecek. Bu alanda teknik deneyime sahip ve kariyer planlamasını henüz gerçekleştirmeyen herkese açık olan “Akıllı Sözleşme ve Solidity Bootcamp”in başvuruları 5 Eylül’e kadar devam ediyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için Patika.dev’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.