Bu etkinlik son gelişmeler ile birlikte ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih ve diğer bilgileri ilerleyen günlerde web sitemiz ve sosyal medya kanallarımız üzerinden gerçekleştireceğiz.

Sorularla Blockchain kitabı yazarı Turan Sert ile birlikte gerçekleştireceğimiz, Blockchain Türkiye Platformu tarafından düzenlenen, buluşma etkinliğine davetlisiniz. 

Turan Sert’in Medium hesabında kaleme aldığı makalelerin derlenmesi ile hazırlanan ve BCTR tarafından geçtiğimiz senen yayımlanarak, ücretsiz olarak dağıtılan “Sorularla Blockchain” kitabı büyük bir ilgi gördü.

Pek çok çalışmada bir referans haline gelen “Sorularla Blockchain” kitabının yazarı Turan Sert ile birlikte özel bir etkinlik düzenleyerek Turan Sert’in bilgi birikiminden istifade edeceğimiz ve sorularımızı kendisi ile paylaşacağımız etkinliğimize davetlisiniz.

Kaydınızı online olarak yaptırabileceğiniz ücretsiz etkinliğimize bekliyoruz.

Turan Sert Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme (BA, 1995) ve Harvard Business School (MBA, 2001) mezunu olan Turan Sert, finans ve teknoloji ağırlıklı kariyerine Arthur Andersen’da denetim ve Garanti Bankası’nda yatırım bankacılığı ile başladı.

Booz Allen New York ofisinde üç yıl süren yönetim danışmanlığı sonrası 2005 yılında Türkiye’ye döndü. Çeşitli Fiba Grubu iştiraklerinde murahhas azalık ya da yönetim kurulu üyelikleri ve 2014-16 yılları arasında Özyeğin Üniversitesi’nde CBO’luk görevinde bulundu.

Önce kuruluşundan itibaren içinde yer aldığı Girişim Fabrikası, sonrasında da 2016 yılında kurduğu teknoloji girişimi ile Türkiye’deki ekosistemin büyümesine katkı sağlamaya çalışıyor.

Evli ve iki kız babası.