Blockchain ve Bitcoin Konferansı ikinci kez Avrupa’nın Blockhain başkenti Cenevre’de sektörün uzmanlarını bir araya getirecek.

9 Ekim 2018’de, Avrupa’nın FinTech merkezi olarak görülen Cenevre’de İsviçre Blockchain ve Bitcoin Konferansı ikinci kez düzenlenecek. Blockchain proje geliştiricileri, yatırımcılar, analistler, finansörler ve pazarlama uzmanlarını bir araya getirecek.

İlk İsviçre Blockchain ve Bitcoin Konferansı geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenmiş ve etkinliğe 300’den fazla Blockchain meraklısı katılmıştı. Şubat ayında düzenlenen bu etkinliğin konuşmacıları arasında CERN temsilcileri ve Fobes 30 Under 30 listesine girmiş yatırımcılar bulunuyordu.

Blockchain ve Bitcoin Konferansı (Blockchain & Bitcoin Conference), Smile-Expo tarafından dünya çapında birçok bölgede aktif olarak düzenlenen bir etkinlik. 2018 yılında, henüz gerçekleştirilen Filipinler, Avustralya, Hindistan, Tayland ve yakında düzenlenecek Fransa, İsviçre ve Malta etkinlikleri dahil olmak üzere, 20’den fazla konferans gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Cenevre’de düzenlenecek olan etkinlikte, yabancı uzmanların sahne alacağı bir konferans ve şirketlerin ürünlerini tanıtacağı bir demo alanı göreceğiz.

İsviçre gelişmiş bankacılık sistemleri ve FinTech inovasyonlarına büyük ilgi gösteren bir ülke olarak öne çıkıyor. Hatta ülkenin kendine ait bir “kripto vadisi” bile bulunuyor. Zug şehrinde işlevsel bir Blockchain ekosistemi geliştirilirken, Ethereum Foundation, Monetas, Lykke gibi Blockchain temelli birçok ünlü projenin temelleri de burada atıldı.

Smile-Expo’nun İsviçre’de düzenleyeceği Blockchain ve Bitcoin Konferansı, katılımcılarına küresel Blockchain ve kripto para uzmanlarıyla tanışma fırsatı sunacak. Katılımcılar bu teknolojiye yatırım yapan ve yeni ürünler geliştiren şirketlerle fikir alışverişinde bulunabilecek ve yeni fırsatların kapılarını açabilecekler.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.