Guangzhou şehrinde 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan iki günlük iBlockchain Summit 2018 etkinliği, dağıtık defter teknolojilerinin Çin’de ve dünyadaki durumunu değerlendirecek.

Blockchain teknolojisi şimdiden bankacılık, emlak, sağlık hizmetleri, eğitim gibi pek çok sektöre yıkıcı dönüşüm getiriyor. Çin’deki sıra dışı bir siyasi ekonomik ortam sağlayan Çin hükümeti, aynı zamanda, Batı’nın hızını yakalamak için bu devrimsel teknolojiyi de inceliyor. Blockchain’in hızla gelişen pazarı, tüm bu teknoloji devlerine ve aynı zamanda yolun başında olan girişimlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

2-3 Kasım 2018 tarihlerinde Guangzhou’da iBlockchain Summit, sergi alanı, açılış ve panel oturumları, ağ oluşturma ve benzeri etkinliklerle birlikte 4 bini aşkın ziyaretçiyi bekliyor. FinTech şirketleri, Blockchain uzmanları, hukuk danışmanları, girişimler, kripto para borsaları, medya ve yatırımcılar için iki günlük bir etkinlik olarak tasarlanan iBlockchain Summit, dağıtık defter teknolojileriyle ilgilenen herkesi Guangzhou Baiyun Uluslararası Etkinlik Merkezi’ne bekliyor.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.