30 Mayıs Pazar günü online olarak düzenlenecek olan “Blockchain ve Kripto Para Zirvesi”, Huobi ve Etkin Kampüs iş birliğiyle hayata geçiriliyor. Youtube’da Etkin Kampüs hesabından canlı yayınlanacak olan zirve ile ilgili tüm detaylara www.blockchainvekriptoparazirvesi.com sayfasından ulaşabilir, aynı adresten ücretsiz kaydolarak katılabilirsiniz.

Dünya baş döndürücü bir hızla dijitalleşirken blockchain teknolojisi ve kripto paraların bu dönüşüm içinde önemli bir rolü olacak. Dünyanın önde gelen kripto para alım satım platformlarından olan Huobi, geleceği inşa edecek olan gençlerin bu konularda bilgilenmelerini çok önemsiyor. Bu amaçla, üniversite etkinliklerinin önde gelen organizatörlerinden Etkin Kampüs ile birlikte “Blockchain ve Kripto Para Zirvesi”ni düzenliyor. Etkinlik, blockchain ve kripto paralar hakkında yalın, doğru ve detaylı bilgileri katılımcılarla paylaşmayı hedefliyor.

30 Mayıs 2021 Pazar günü online olarak gerçekleştirilecek etkinlik saat 11:00’da başlayacak. İki oturumdan oluşacak olan etkinlikte sektörün önemli isimleri Blockchain Teknolojileri ve Kripto Paralar hakkında konuşacak. Huobi’nin Türkiye, Rusya ve Ukrayna pazarlarından sorumlu Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş’ün açılış konuşmasıyla başlayacak olan öne çıkan diğer konuşmacılar arasında NFT konusunda uzman Bager Akbay, Akademisyen ve MenaPay YK Üyesi Çağla Gül Şenkardeş, Blockchain Kripto Para ve Dijital Güvenlik Akademi Eğitmeni Devrim Danyal, KPMG Yöneticisi Şükran Uçar, Pekin & Pekin Hukuk Bürosu Kıdemli Ortağı Y. Özge Okat bulunuyor.

Birincisi yapılacak olan Blockchain ve Kripto Para Zirvesi ile ilgili olarak Huobi adına açıklama yapan Huobi Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş “İçinde bulunduğumuz dönüşümün geleceğe taşınması gençler sayesinde olacak. Bu yüzden de bugün Etkin Kampüs’le birlikte, hayatımıza yeni giren kavramları gençlerle birlikte tartışmak, bilgi birikimimizi ve deneyimimizi paylaşmak için bu zirveyi düzenliyoruz.  Bu zirve, gençleri işin içine kattığımız ilk adım olacak, geleceğin finans dünyasını gençlerle birlikte kurup, yöneteceğiz. Bugün zirvede konuşmacı olarak aramızda bulunan dostlarımıza ve sevgili gençlere çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.