Dünyanın lider kripto para alım-satım platformu Huobi, Blockchain Türkiye Platformu’nun platin üyesi olduğunu duyurdu. Huobi bu üyelikle, Türkiye’deki blockchain gelişimini destekleyen ilk global kripto para alım-satım platformu oldu.

Finansal hizmetleri güçlendirmek ve küresel zenginliğin herkese ulaşılabilir olmasını sağlamak misyonuyla yola çıkan Huobi, dünya çapındaki kullanıcıları için güvenli, profesyonel, güvenilir ve yüksek kalite hizmetler sunuyor.

Huobi’den Türkiye Açılımı

Huobi yerelleşme çalışmaları kapsamında Türkiye’ye özel tasarlanan yerel kullanıcı deneyimini hayata geçirdi. Türkiye’de yerel bir ekip kuran Huobi, mobil uygulaması ve web sitesini Türkçe dil seçeneğiyle kullanıcılara sundu. Huobi son dönemde Türkiye’deki varlığını Alphan Göğüş’ü Türkiye Genel Müdürü pozisyonuna atayarak güçlendirdi.

Huobi BCTR platin üyeliği ile, birçok başarılı ve önde gelen markayla birlikte Türkiye’deki blockchain teknolojilerini güçlendirme çalışmalarında yer alacak. Huobi Türkiye’de blockchain gelişimini destekleyen ilk global kripto para alım-satım platformu olarak Türkiye pazarına olan bağlılığını bir kez daha göstermiş oldu. 

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş BCTR Platin üyeliğiyle ilgili konuştu:

“ Blockchain, şeffaf ve güvenli oluşumu ile “geleceğin teknolojisi” olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda yeni iş modellerinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere, yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek için Blockchain teknolojilerine yatırımlar yapılıyor. 

Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz. ”

Huobi, kişiselleştirilmiş ve başarılı bir kullanıcı deneyimi için Türkiye’deki yerelleşme çalışmalarını hızlandırarak güçlendirmeye devam edecek.