Bu sene 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Digital Age Summit, ‘Future 4 All’ temasıyla sizlerle buluşacak ve yapay zeka, finansal teknolojiler, Blockchain gibi birçok farklı konuyu ele alacak. Blockchain Türkiye ortaklığı ile Patara Labs, etkinlikte bir günlük özel bir Blockchain atölye çalışması gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ve dünyanın inovatif zihinlerini bir araya getiren 13. Digital Age Summit, bu sene son yılların en popüler teknolojilerinden Blockchain’e dair bir Atölye Çalışmasına da ev sahipliği yapacak.

Blockchain Türkiye Platformu ortaklığıyla gerçekleştirilecek olan atölye çalışması, blockchain alanında güçlü bir temel atmak, yaratıcı bir vizyon ve pratik kazanmak isteyenlere hitap edecek.

Gerçekleştirilecek atölye çalışması daha önce BCTR üyelerine özel olarak 2018 yılında düzenlenmişti. Bu etkinliğin özet videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Blockchain teknolojisini merak eden ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler çin hazırlanan atölye çalışması, Digital Age Summit çatısı altında 16 Nisan Salı günü saat 09.30 – 17.00 arası Uniq Hall’de gerçekleştirilecek. Detaylar ve katılım bilgileri ise şöyle;