Dünyada ve Türkiye’de yaşanan olağanüstü gelişmeler çerçevesinde Blockchain Türkiye Platformu (BCTR) Sağlık Çalışma Grubu kuruluş süreci hızlandırılmış ve bugün itibariyle Sağlık Çalışma Grubumuz kurulmuştur.

BCTR Sağlık Çalışma Grubu, Blockchain Teknolojisi ve Sağlık alanında gelişmeleri aynı çatı altında değerlendirmek ve bu konuda çalışan teknoloji firmaları ile sağlık kurumlarının ortak bir platformda buluşturarak; ihtiyaç, bilgi, tecrübe paylaşmalarına olanak sağlayacaktır. Dünyada ve ülkemizde Blockchain özelindeki sağlık çözümleri ve uygulamaları ile alakalı araştırmalar hazırlayarak raporlar ve stratejik rehberler yayımlayacaktır.

İçinden geçtiğimiz olağanüstü durum sebebiyle BCTR Sağlık Çalışma Grubu, diğer gruplarımızdan farklı olarak, şu anda BCTR üyesi olmasa dahi katkı vermek isteyen tüm taraflara açık olacaktır. Bu çerçevede hazırlanan çevrimiçi form aracılığı ile Sağlık Çalışma Grubu’na katkı sağlamak isteyen kurum ve temsilcilerin başvuruları alınacak ve ilerleyen günlerde çevrimiçi bir platformda seçilen taraflar ve gözlemciler ilk toplantımıza davet edilecektir.

Sağlık Çalışma Grubu’na katkı sağlamak isteyen tüm kurumlar ve organizasyonlar aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirler.

Saygılarımızla kamuoyuna sunarız.

  Sağlık sektöründe faaliyet gösteriyor musunuz?
  EvetHayır

  Sağlık sektörüne hizmet veya çözüm sunyor musunuz?
  EvetHayır

  Onay (gerekli)
  Bilgilerimin, Site Erişim ve Kullanım Şartları çerçevesinde, işlenmesine izin veriyorum.