Blockchain Türkiye Platformu (BCTR), 12 Ekim 2018 Cuma günü düzenleyeceği özel bir etkinlik ile küresel blockchain ekosisteminin en önemli isimleri arasında yer alan Oliver Bussmann ve Burak Yetişkin’i misafir edecek. Sınırlı sayıda kayıt kabul eden etkinlik genel katılıma açık ve ücretsiz gerçekleşecek.

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından hayata geçirilen ve ülkemizde sürdürülebilir blockchain ekosistemi oluşturarak, bu teknoloji ile yeni dönem iş yapış biçimlerinin önündeki zorlukların giderilmesini kendine misyon edinen Blockchain Türkiye Platformu’nun resmi tanıtımını 8 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşmişti.

Aradan geçen kısa zamanda, Blockchain Türkiye Platformu (BCTR) benzerine az rastlanan bir büyüme hızı ile 26 Platin ve 5 Altın olmak üzere toplam 31 üyeye ulaştı. Blockchain Türkiye Platformu, her biri ülkemizin önde gelen ve uluslararası etki gücüne sahip kurumsal üyeleri ile Türkiye’de blockchain teknolojisine ilgi duyan kişi ve kurumlardan müteşekkil ekosistemi 12 Ekim 2018 Cuma günü gerçekleştireceği özel bir lansman etkinliğinde bir araya getirecek.

Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleşecek etkinliğe, küresel blockchain ekosisteminin en önemli liderleri arasında kabul edilen, Oliver Bussmann ile Burak Yetişkin konuşmacı olarak katılacak.

Etkinlik sunumları İngilizce gerçekleşecek. Etkinlik tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olurken kayıt önceliğine göre sınırlı sayıda kayıt kabul edilecek.

Aşağıda program detayları paylaşılan etkinliğe katılmak isteyenlerin etkinlik kayıt sayfasında kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor.