BtcTurk ana sponsorluğunda ve Blockchain Türkiye Platformu’nun konuşmacı desteği ile, 22 Şubat 2019 Cuma günü Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek Blockchain Talks, Blockchain alanında uzman isimleri bir araya getirecek.

BtcTurk ana sponsorluğunda, her ay sektördeki blockchain uzmanlarınının bir araya gelip farkındalığı artıran ve ilgili kesimleri buluşturan Blockchain Talks bu ay 22 Şubat Cuma günü  Blockchain Türkiye Platformu’nun konuşmacı desteği ile Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek. 125 yıllık tarihinde birçok uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapmış Albert Long Hall konuşmacı ve dinleyicilerini ağırlayacak.

Etkinlikte, İsviçre Zürih merkezli bir düşünce kuruluşu olan Procivis Think Tank’in direktörü Dr. Costa Vayenas ve yine Zürih’te Accenture Strateji direktörü Burak Yetişkin bizlere dünyadaki blockchain gelişmelerinden bahsedecekler.

Etkinlikte buluancak diğer isimler ise şöyle olacak; Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker, Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. M. Asım Karaömerlioğlu, BtcTurk Ceo & Partner Özgür Güneri, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yusuf Öç.

Sınırlı sayıda kayıt alınan etkinliğe hemen kaydolarak blockchain teknolojisindeki gelişmelerden haberdar olarak sektörün ileri gelenleri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Etkinli detayları, program ve detaylar için: Blockchain Talks