Japonya Blockchain Konferansı 26 ve 27 Haziran’da Tokyo Uluslararası Forumu’nda gerçekleştirilecek.

General Incorporated Association Global Blockchain Council tarafından düzenlenecek bu organizasyon, aynı zamanda Japonya’nın en büyük Blockchain konferanslarından biri olma özelliğine sahip. Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver, Galaxy Digital Partners’ın ortağı David J. Namdar ve ConsenSys’ten Sam Cassatt konuk konuşmacılar olarak konferansta yer alacaklar.

CCN haberine göre Japonya Blockchain Konferansı, Blockchain şirketlerini ve organizasyonlarını bünyesinde toplayarak Blockchain farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Konferans, Japon ve uluslararası şirketler ile Blockchain tutkunlarını bir araya getirerek hem küresel bilgi alışverişi sağlıyor, hem de yeni iş fırsatların kapılarını açıyor.

Roger Ver Kimdir? (Bitcoin.com / Kurucu)

Silikon Vadisi’nde birden fazla başarılı şirket kurmuş olan Roger, Şubat 2011’de Bitcoin yolculuğuna başladı. Girişim sermayesi şirketlerinin devreye girmesinden yıllar önce, dünyanın ilk Bitcoin yatırımcısı oldu.

David J Namdar Kimdir? (Galaxy Digital Ortağı/ Baş Yatırımcı ve Ortak)

Galaxy Digital kurucu ortağı olan David Namdar, aynı zamanda şirketin Dijital Varlıklar Başkanı olarak görev yapıyor. On yıldan fazla bir süre, uluslararası iş ve finans piyasası deneyimine sahip olan Namdar, Startup’lardan büyük şirketlere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor.

Sam Cassatt Kimdir? (ConsenSys)

Sam Cassatt, ConsenSys firmasında CSO olarak görev yapıyor.  ConsenSys firması Blockchain oluşturma stüdyosu olarak geçiyor. Şirket aynı zamanda, Ethereum ekosisteminin geliştirilmesine öncülük eden özel yazılım danışmanlığı veriyor. Sam Cassatt ise Risk sermayesi, yazılım geliştirme metodolojisi, girişim mimarisi ve büyüme stratejilerindeki uzmanlığı ile biliniyor.

Japonya Blockchain Konferansı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.