Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan uluslararası nitelikteki Blockchain Life Forum 2018, 7-8 Kasım tarihlerinde dağıtık defter teknolojilerinin önde gelen isimlerini St. Petersburg’ta bir araya getirecek.

İlki büyük ilgi gören Blockchain Life Forum bu yıl 70 ayrı ülkeden 5 bini aşkın katılımcıyı Blockchain konuşmak üzere St. Petersburg Expoforum’da buluşturmayı hedefliyor. Doğu Avrupa’da Blockchain ve kripto ekonomi üzerine gerçekleşen öncü etkinliklerden biri olan konferans, kripto tüccarlarını, ICO projeleri geliştirenleri, bireysel yatırımcıları, geliştiricileri, borsa operatörlerini ve Blockchain uzmanlarını iki gün boyunca ağırlıyor.

Basınla paylaşılan bilgiye göre, Blockchain Life 2018 konferansında konuşmacı olarak yer alacak liderler arasında Sergei Khitrov (Listing.Help, Icotop.io), Wu Xing (Huobi Exchange), Phillip Nunn (ICO advisor), Nikolai Shkilev (ICO advisor), Stefano Virgilli (ICO advisor), Khachatur Ghukasyan (Swiss Blockchain Foundation) gibi isimler yer alıyor. Konuşmaların büyük oranda kripto para, Blockchain, kripto madencilik ve ICO’lar üzerine gerçekleşmesi bekleniyor.

Blockchain Life Awards 2018 küresel ödülleri de bu yıl ilk defa forum kapsamında düzenlenecek. Ayrıca etkinliğe katılacak ICO girişimlerinin kendi çalışmalarını sergileyebilecekleri özel bir sunum alanı da ziyaretçilere açık olacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için tıklayın.