IDC Research tarafından düzenlenen Blockchain: Dünya Genelinde Teknoloji Piyasası Güncellemesi ve Harcama Göstergeleri başlıklı webinar 6 Eylül’de gerçekleşecek.

Şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki bir sonraki durağı temsil eden Blockchain’in geleceği parlak görünüyor. Son kullanıcıların da bu yeni nesil teknolojinin uzun vadeli katma değerini fark etmesi bekleniyor. Mevcut teknoloji altyapısı üzerine kurulan ve gelişmekte olan teknolojiler arasında katmanlandırılarak bütünsel bir ekosistem oluşturan Blockchain, IDC Research tarafından düzenlenen bir web seminerinde masaya yatırılıyor.

Blockchain’in dünya genelinde teknoloji piyasasındaki mevcut durumunu inceleyip, harcama göstergelerini paylaşacak olan webinar, kurumsal stratejiden sorumlu yöneticileri, CIO’ları, ürün planlama ve geliştirme liderlerini, satış ve pazarlama ekiplerini bekliyor.

IDC Global Ödeme Teknlojileri Araştırma Direktörü James Wester ve IDC Araştırma Müdürü Stacey Soohoo tarafından 6 Eylül 2018 günü verilecek 30 dakikalık seminere ücretsiz kayıt için tıklayın.